Y14552K25000T9R
MFR.Part #
Y14552K25000T9R
JLCPCB Part #
C3923327
Description
-55℃~+150℃ 2.25kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS