Y107324K9000T0L
MFR.Part #
Y107324K9000T0L
JLCPCB Part #
C1482565
Package
Plugin
Description
-50℃~+125℃ 24.9kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors