Y14552K25000T0R
MFR.Part #
Y14552K25000T0R
JLCPCB Part #
C4336390
Description
-55℃~+150℃ 2.25kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount