Y145512K4933T9W
MFR.Part #
Y145512K4933T9W
JLCPCB Part #
C4012925
Description
-55℃~+150℃ 12.4933kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS