P0805E2002BNW
MFR.Part #
P0805E2002BNW
JLCPCB Part #
C3953407
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS