Y1455220R000A0W
MFR.Part #
Y1455220R000A0W
JLCPCB Part #
C4259195
Description
-55℃~+150℃ 200mW 220Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount