RN55E1603BBSL
MFR.Part #
RN55E1603BBSL
JLCPCB Part #
C1427446
Description
-65℃~+175℃ 125mW 160kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors