RNC50J1981BSRSL
MFR.Part #
RNC50J1981BSRSL
JLCPCB Part #
C1827643
Description
-65℃~+175℃ 1.98kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors