Y14531K60760V9L
MFR.Part #
Y14531K60760V9L
JLCPCB Part #
C1493486
Description
-55℃~+125℃ 1.6076kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS