Y14531K67000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14531K67000V9L
JLCPCB Part #
C1485503
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.67kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS