CP00072R000KE66
MFR.Part #
CP00072R000KE66
JLCPCB Part #
C19547167
Description
-65℃~+275℃ 2Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS