Y0011293K000B9L
MFR.Part #
Y0011293K000B9L
JLCPCB Part #
C1494223
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 293kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS