Y144261K2870T0L
MFR.Part #
Y144261K2870T0L
JLCPCB Part #
C1487892
Description
-55℃~+125℃ 500mW 61.287kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors