Y162725K8000A15R
MFR.Part #
Y162725K8000A15R
JLCPCB Part #
C4122179
Description
-55℃~+150℃ 25.8kΩ 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS