Y0007786R6256B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007786R6256B9L
JLCPCB Part #
C1470586
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 786.6256Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS