CPR1062R00KE10
MFR.Part #
CPR1062R00KE10
JLCPCB Part #
C1485486
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 62Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS