H83K32DCA
MFR.Part #
H83K32DCA
JLCPCB Part #
C3497623
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS