Y1172499R000B0W
MFR.Part #
Y1172499R000B0W
JLCPCB Part #
C3986058
Description
-55℃~+150℃ 100mW 499Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount