CMF55512R00BEBF
MFR.Part #
CMF55512R00BEBF
JLCPCB Part #
C1404180
Description
-55℃~+175℃ 500mW 512Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors