Y1172499R000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1172499R000T0W
JLCPCB Part #
C4004529
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100mW 499Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount