125LD15-R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
125LD15-R
JLCPCB Part #
C1640647
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
-30℃~+125℃ 1.5nF 400V X1,Y4 ±20% 插件,P=6.4mm Safety Capacitors ROHS