Y1172499R000T9W
MFR.Part #
Y1172499R000T9W
JLCPCB Part #
C4099052
Description
-55℃~+150℃ 100mW 499Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS