Y1121898R000Q0R
MFR.Part #
Y1121898R000Q0R
JLCPCB Part #
C4553785
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 898Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount