Y11215K11000T9R
MFR.Part #
Y11215K11000T9R
JLCPCB Part #
C4119805
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.11kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS