Y0062650R000V9L
MFR.Part #
Y0062650R000V9L
JLCPCB Part #
C1495044
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 650Ω Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS