Y17451K12000Q2R
MFR.Part #
Y17451K12000Q2R
JLCPCB Part #
C4270617
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.12kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount