Y1745750R000Q3L
MFR.Part #
Y1745750R000Q3L
JLCPCB Part #
C4280606
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 750Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS