Y08560R20000G9W
MFR.Part #
Y08560R20000G9W
JLCPCB Part #
C4087926
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 200mΩ ±2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS