CRCW080547R5FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080547R5FKEAHP
JLCPCB Part #
C3960543
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS