Y1455600R000F0W
MFR.Part #
Y1455600R000F0W
JLCPCB Part #
C4011644
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 600Ω Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount