Y079328R7710B9L
MFR.Part #
Y079328R7710B9L
JLCPCB Part #
C1465302
Description
-55℃~+125℃ 28.771Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS