Y11195R60000F9W
MFR.Part #
Y11195R60000F9W
JLCPCB Part #
C3998705
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5.6Ω ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS