Y0785683R000T9L
MFR.Part #
Y0785683R000T9L
JLCPCB Part #
C1473842
Description
-55℃~+125℃ 600mW 683Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS