Y079312K5000T0L
MFR.Part #
Y079312K5000T0L
JLCPCB Part #
C1473964
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.5kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors