Y078548R0000Q9L
MFR.Part #
Y078548R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1470948
Description
-55℃~+125℃ 48Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS