Y078999K6000B9L
MFR.Part #
Y078999K6000B9L
JLCPCB Part #
C1492718
Description
-55℃~+125℃ 300mW 99.6kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS