RN60C8871CRSL
MFR.Part #
RN60C8871CRSL
JLCPCB Part #
C1797071
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors