RWR89NR499FRB12
MFR.Part #
RWR89NR499FRB12
JLCPCB Part #
C1470649
Description
-55℃~+250℃ 3W 499mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors