Y07939K90000T0L
MFR.Part #
Y07939K90000T0L
JLCPCB Part #
C1473688
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.9kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors