Y078999K2000T9L
MFR.Part #
Y078999K2000T9L
JLCPCB Part #
C1492973
Description
-55℃~+125℃ 300mW 99.2kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS