Y07856R92600B9L
MFR.Part #
Y07856R92600B9L
JLCPCB Part #
C1465837
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.926Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS