RNC50H1001FMR36
MFR.Part #
RNC50H1001FMR36
JLCPCB Part #
C1806398
Description
-65℃~+175℃ 100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors