BZT52B4V3-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B4V3-G3-18
JLCPCB Part #
C5605208
Package
SOD-123
Description
1 Independent 1uA 4.21V~4.39V 4.3V 410mW 500Ω 90Ω ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS