Y1624187R000Q9W
MFR.Part #
Y1624187R000Q9W
JLCPCB Part #
C4552363
Description
-55℃~+150℃ 187Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS