Y0785666R700F0L
MFR.Part #
Y0785666R700F0L
JLCPCB Part #
C1494676
Description
-55℃~+125℃ 600mW 666.7Ω Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS