RN70D11R8FB14
MFR.Part #
RN70D11R8FB14
JLCPCB Part #
C3360808
Description
-65℃~+175℃ 11.8Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors