CP00051K300JE66
MFR.Part #
CP00051K300JE66
JLCPCB Part #
C19592744
Description
-65℃~+225℃ 1.3kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS