Y00073K89420F9L
MFR.Part #
Y00073K89420F9L
JLCPCB Part #
C1461122
Description
-55℃~+125℃ 3.8942kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS