Y117247R0000D9W
MFR.Part #
Y117247R0000D9W
JLCPCB Part #
C4178239
Description
-55℃~+150℃ 100mW 47Ω ±0.5% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS