Y0785120K000F0L
MFR.Part #
Y0785120K000F0L
JLCPCB Part #
C1478245
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 400mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS